voľný rezervovaný predaný Lokalita Cenník Kontakt
viac informácií

Vyhľadávaná liptovská obec s výbornou dostupnosťou okresného mesta Liptovský Mikuláš a voľnočasových aktivít

 

 

Oblasť Roveň v obci Bobrovec disponuje kapacitou na vytvorenie približne 80 stavebných pozemkov. Vzhľadom na aktuálnu majetkovú rozdrobenosť oblasti je projekt rozdelený do etáp.

 

V prvej etape Vám ponúkame na predaj 19 stavebných pozemkov pre rodinné domy. K pozemkom bude dobudovaná kompletná štruktúra inžinierskych sietí (vodovod, kanalizácia, elektrina a asfaltové komunikácie a verejné osvetlenie).

 

Na ďalších etapách momentálne pracujeme. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

 

 

 

 

 

Lokalita

Projekt IBV Roveň je napojený na cestu III. triedy smerujúcu z obce Bobrovec do obce Jalovec. V prvej etape ponúka na predaj 18 stavebných pozemkov určených na výstavbu rodinných domov.

 

Vyhľadávaná podhorská obec je ideálnym kompromisom medzi vidieckym a mestským životom. Obec s takmer 2000 obyvateľmi ponúka základnú občiansku vybavenosť od materskej školy, základnej školy, zubára, cez rôzne formy voľnočasových aktivít, ktoré združuje Športový klub Bobrovec. Ostatné služby nájdete v neďalekom okresnom meste, ktoré je vzdialené len 5 min jazdy autom. 

 

Ak hľadáte podhorské prostredie s krásnym výhľadom na Západné a Nízke Tatry a zároveň s blízkosťou okresného miesta, ste na tom správnom mieste.

 

Pozemok

Všetky pozemky sú rovinatého charakteru. Ich južná prípadne východno-západná orientácia využíva naplno slnečný potenciál počas celého dňa, čím budete dosahovať značné úspory na energiách. 

 

Na pozemku určenom pre samostatne stojaci rodinný dom s rozlohou od 582 - 913 m² zaisto nájdete priestor na pieskovisko , záhradku, bazén, altánok s grilom, alebo kôlničku pre domáceho kutila. 

 

Na hranici každého pozemku budú vybudované inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrina). Plocha pre rodinný dom je navrhnutá tak, aby spĺňala zákonom stanovené normy a zároveň korešpondovala s územným plánom obce.

 

 

 

 

 

 

 

Čo s voľným časom

Podhorie Západných Tatier je ako stvorené pre rôzne letné aj zimné športové aktivity. V blízkosti sú aj najznámejšie liptovské doliny (Kvačianska dolina, Prosiecka dolina, Žiarska dolina, Jánska dolina, Bobrovecká dolina,...), aquaparky (Tatralandia, Bešeňová, kúpele Lúčky), jaskyne (Demänovská jaskyňa slobody, Stanišovská jaskyňa, Medvedia štôlňa) a taktiež horské strediská (Jasná Nízke Tatry, Opalisko Závažná Poruba, Žiar Dolinky).

 

Medzi oblúbené lokálne miesta patria: Salaš Pastieska, vodná nádrž Bobrovec, Bobrovecký vodopád, Chata pod náružím a iné. 

 

 

 

 

 

Mám záujem
Napíšte nám a my vám radi odpovieme.
Mám záujem o:
Meno: *
Priezvisko: *
Telefón: *
E-mail: *
Text správy:
Overovací kód: *
Novinky emailom:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia